ВЕЛИКОДНІ БАРВИ

Дата: 14.04.2023 13:49

Свято Воскресіння Христового або Великдень  –  це одне з найбільш важливих свят в християнській релігії, поряд з Різдвом і Трійцею.

До Великодніх свят бібліотека пропонує  користувачам святкову   онлайнполичку  «Традиційна краса українського Великодня», де представлені видання, які розкривають усю сутність свята. Особлива роль належить писанці – своєрідній  живописній мініатюрі, що має давнє походження. Її називають душею українського народу, що досягла найвищих вершин. У кожній писанці символіка – початок нового життя, сакральність знаків і багатозначність кольору. Серед представлених видань експонується ілюстрований альбом «Відродження, збереження та розвиток писанкарства на Сумщині», який буде корисний вчителям мистецьких дисциплін та прихильникам мистецтва. Поряд представлені видання, які рекомендують  інформацію  випікання пасок за будь-якими рецептами, легенди про звичаї  писанкарства  та народознавчу  інформацію. Всіх наших користувачів, відвідувачів і мешканців громади вітаємо  зі святом Великодня.  Хай Боже благословення завжди буде з нами, українцями, нехай Господь дарує нам свою безмежну любов, надію й незламну віру в перемогу.