ЗА "КРУГЛИМ СТОЛОМ" ПРО УРЯДОВІ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 11.04.2023 14:08

У Путивльській міській раді обговорили державні ініціативи стосовно надання мікрогрантів захисникам і захисницям, які виявляють бажання займатися підприємництвом або ж розвивати свій бізнес після повернення до цивільного життя.

Йдеться, перш за все, про нові грантові пропозиції, за якими можна отримати: ‌

250 тис грн - для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця; ‌

500 тис грн - для члена сім'ї учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць; ‌

1 млн грн - для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Окрім нововведень, присутні на зустрічі заступник міського голови Володимир ВОРОНОВ, директор Путивльського відділу Конотопської філії Сумського обласного центру зайнятості Ольга СПОРИШ, начальник третього відділу Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Юрій ЯЦИНА та редактор ТОВ «Редакція газети «Путивльські відомості» Ірина КУПЧИКОВА обговорили інші державні ініціативи та проблемні питання соціального захисту учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни.

За підсумками засідання вирішили налагодити чіткий обмін інформацією із Центром комплектації з даних питань та активізувати інформаційно- роз'яснювальну роботу серед жителів громади.

Над створенням бази даних зазначеної категорії осіб, що потребують захисту, буде працювати Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Путивльської міської ради.