ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ПРИ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ З МЕДИЧНИХ ПИТАНЬ

Дата: 10.04.2023 16:02

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів робочу нараду за участі директора КНП "Путивльська міська лікарня" Іриною ГРАМАТИК.

Керівниця закладу надала актуальну інформацію стосовно особливостей здійснення прийому пацієнтів лікарями вторинної ланки за направленнями сімейних лікарів.

Також обговорювався ряд проблемних питань стосовно реконструкції харчоблоку, підключення нещодавно отриманого потужного генератора, заготівлі палива для наступного опалювального сезону тощо.

У підсумку учасники наради констатували, що Путивльська міська лікарня відповідає основним вимогам загального закладу охорони здоров’я у відповідності до Постанови КМУ України від 28.02.23 №174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я».