ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

Дата: 11.04.2023 11:37

Повідомляємо, що визначення шкоди та збитків підприємств, установ і організацій, завданих внаслідок збройної агресії російської федерації, здійснюється відповідно до процедури та Порядку, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 326 (зі змінами), та Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв'язку зі збройною агресією російської федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності, затвердженої спільним наказом Міністерства економіки України та Фонду державного майна України від 18.10.2022 № 3904/1223, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2022 р. за № 1522/38858.

Оцінка шкоди та збитків здійснюється шляхом проведення незалежної оцінки збитків (незалежними оцінювачами) або є результатом проведення судової експертизи (експертного дослідження) з такою метою: у межах кримінальних проваджень відповідно до законодавства України; для цілей подання постраждалими заяв на компенсацію; для цілей подання позовів (у тому числі колективних) постраждалими до судових інстанцій, зокрема міжнародних, а також подання позову державою Україна до міжнародних судових інстанцій; інші цілі, визначені законодавством.