ВДОСКОНАЛЮЄМО ЦИФРОВУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ ПЕДАГОГІВ

Дата: 29.03.2023 13:29

Google активно оновлює Meet, щоб задовольнити зростаючі потреби сучасного світу через тривалу пандемію та війну в Україні. Компанія спочатку збільшила кількість учасників, яким було дозволено проводити одну зустріч, потім змінила дизайн свого сервісу і навіть додала можливість відвідувати зустрічі, якщо ви перебуваєте в мережі з низькою пропускною здатністю.

28 березня 2023 року для педагогічних працівників закладів освіти громади консультантом Павлом ПЕРМІНОВИМ було проведено консультування «Використання Google Meet в освітньому процесі: розширюємо функціонал за допомогою корисних додатків». Павло Андрійович презентував інструменти цих додатків, які полегшують спілкування та організацію роботи, а саме: автоматичне підключення до конференцій – Auto admin for Google Meet, список відвідувачів Google Meet – найпростіший спосіб зберегти список присутніх для зустрічей, Meet Plus for Google Meet – розширення для користувачів, яке надає можливість співпрацювати в режимі реального часу, Google Meet Breakout Roms – роздільні кімнати, яке допомагає обʼєднати учнів в кімнати та проводити заняття з усіма групами.

Вказані додатки значно полегшать проведення навчальних занять та методичних заходів в закладах освіти.