КІНОЛІТОПИС АНАТОЛІЯ СЛІСАРЕНКА

Дата: 30.03.2023 11:26

30 березня виповнюється 100 років від дня народження українського кінорежисера  Слісаренка Анатолія Олексійовича (1923- 1997).  Працював у Київському  українському  драматичному  театрі ім. І. Франка, на Українській студії  хронікально-документальних та  художніх фільмів ім. О. Довженка.

Створив  художні стрічки: «Гори, моя зоре», «Коли починається юність», «Ніч перед світанком», «Право на любов» тощо.  Автор дуже багатьох документальних фільмів:  «Суворовці», «У новій Каховці», «Художники Закарпаття»,  «Творчість юних», «Корсунь-Шевченківська» , «Свято великої дружби», «Хліб» , «Квіти для всіх»,  «Лети наша пісня», «Вічно живий», «Гаряче дихання» тощо. Також  режисурі  Слісаренка  належить документальний фільм  «Роменська мадонна»  де мати-героїня    виховала 48 дітей різних національностей і стану здоров’я, позбавлених  батьківського  піклування.  Вона відома як « Роменська мадонна», яка  велику частину життя прожила в місті Ромни  Сумської області.

Завітайте до бібліотеки, де тематичні видання із фонду книгозбірні  розкриють  біографію і творчу діяльність українського кінорежисера.