ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В ГРОМАДІ

Дата: 29.03.2023 14:29

29 березня 2023 року відбулася нарада керівників установ та закладів освіти Путивльської міської ради, на якій виступила Світлана БРЯНЦЕВА, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, з питання «Про співпрацю закладів освіти Путивльської міської ради та Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради щодо професійного розвитку педагогічних працівників».

Брянцева С. М. зазначила, що найпоширенішими формами роботи з педагогічними працівниками є індивідуальні, групові та колективні консультації (онлайн та офлайн), вебінари (освітня студія, нормативний навігатор, фокус-комунікація, інформаційний дайджест), онлайн-семінари, співбесіди, огляди новинок психолого-педагогічної, методичної літератури та освітніх інтернет-платформ, освітніх проєктів тощо.

Протягом 2020-2023 років для педагогічних працівників закладів освіти Путивльської міської ради було проведено 1981 індивідуальну консультацію, 113 групових онлайн-семінарів, вебінарів, онлайн- і офлайн-консультацій, підготовлено 101 інформаційний матеріал

З метою поширення власних напрацювань директором і консультантами протягом 2020-2023 років на сайтах освітнього проєкту «Всеосвіта», «На Урок» і «Урок.Освіта.UA» було опубліковано 21 матеріал.

Комунальною установою «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради створено єдине інформаційне середовище, зокрема сайт, вайбер-група та спільноти. Для налагодження комунікації педагогів продовжують роботу вайбер-спільноти педагогів відповідно до напрямків діяльності та предметів викладання, загальна кількість яких склала 9 груп, і група для директорів закладів освіти.

У 2023 році продовжила роботу Студія педагогічної майстерності для педагогів, які беруть участь у фахових конкурсах.

У червні 2022 року була створена офіційна сторінка Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради в соціальній мережі «Фейсбук», модератором якої є консультант Олена БИКОВА.

З метою створення власних медіапродуктів започатковані проєкти (серія інфографіки) «Happy English», «Глосарій педагога», «Цитата дня», «Соковита українська».

З метою оперативного планування і реагування на запити педагогічних працівників на сайті Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради створено онлайн-сервіс для подання електронного запиту.

Комунальна установа «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради продовжить дієву співпрацю із закладами освіти Путивльської міської ради щодо забезпечення безперервного професійного розвитку педагогічних працівників, опанування ними компетентностей, пов’язаних із здійсненням професійної педагогічної діяльності на гуманних, демократичних засадах, переходом на нову структуру та зміст освіти, стрімким поширенням інформаційних і комунікативних технологій.