СЛУЖИТЕЛІ МЕЛЬПОМЕНИ

Дата: 27.03.2023 08:37

27 березня Міжнародний день театру. Це свято встановлено в 1961році  IХ конгресом  Міжнародного  інституту  театру при  ЮНЕСКО. Згадка про першу постановку датується ще 2500 років до нашої ери, тоді театральна гра відбулася  в Єгипті і її сюжетом послужили  образи  місцевої  міфології  історії  бога  Осіріса. У Стародавній  Греції театр остаточно сформувався як мистецтво. Театр – це особливий і прекрасний світ, у ньому все незвичайне.  На сцені герої,  які не існують у повсякденному житті – їх придумав драматург, а зіграли актори. Це не просто професійне свято митців сцени, це свято мільйонів глядачів. Театральне мистецтво – багатогранне і різноманітне, допомагає взаєморозумінню, збагаченню внутрішнього світу кожної людини.

Про українське театральне мистецтво нададуть інформацію тематичні видання  з фондів  книгозбірні.

Тож вітаємо путивльських театралів із святом, а особливо маленьких акторів  лялькового театру «Усмішка»   Путивльської дитячої бібліотеки!