ВЕСНЯНА РОБОТА В САДУ

Дата: 24.03.2023 15:57

Весна — пора пробудження природи після холодів. А це означає, що у садівників і городників розпочинається період підготовки ділянки до нового сезону. Погода ще мінлива і непередбачувана, але багато робіт не терплять зволікання. Про те, що саме слід робити в першу чергу навесні в саду, обговорювали члени клубу «Органічне землеробство», зібравшись на годину порад «Саду — гідний догляд».

Присутні малу змогу переглянути відео про правильну обрізку плодових дерев, формування крони. Дізналися рецепти органічних добрив для живлення саду, а також поділилися способами органічної обробки дерев та кущів від шкідників та хвороб. Наприкінці заходу було проведено бібліографічний огляд підбірки літератури «Гарний сад — доглянутий сад». Робота в саду — справа трудомістка і витратна, але воно того варто. Якщо правильно проводити всі етапи, чітко слідувати всім інструкціям, дотримувати всі правила  —  результат не змусить себе довго чекати. Усі ваші труди незабаром будуть винагороджені якісним урожаєм.