ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 28.03.2023 16:45

З 29 березня 2023 року Гуманітарний штаб запрошує мешканців будинків проспекту Іоанна Путивльського (парної нумерації) для отримання гуманітарної допомоги у вигляді продуктового набору.

До набору входить:

5 пачок спагетті (2,25 кг)

1 пачка вівсяних пластівців (0,5 кг)

1 пляшка олії (1 л)

Для отримання набору необхідно мати при собі ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ (не ксерокопії!!!) усіх зареєстрованих у приміщенні осіб, у тому числі й дітей.

Допомога буде видаватися в спортивній залі Путивльського ліцею № 2 з 9-00 до 14-00 в робочі дні тижня.

Ще раз наголошуємо: допомога буде надаватися ВИКЛЮЧНО мешканцям зазначених будинків вулиць. Слідкуйте за оголошеннями.

Прохання до жителів інших вулиць - не створювати черги. Наборів надійшло достатньо. Заздалегідь графік надати немає можливості, оскільки кількість отримувачів значно збільшено.

Будемо вдячні за порозуміння.