ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РОЗПОЧИНАЄ ВИДАЧУ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ

Дата: 24.03.2023 16:40

27 березня 2023 року Гуманітарний штаб розпочинає видачу продуктових наборів жителям міста Путивль з розрахунку 1 набір на 1 особу, яка зареєстрована й проживає на території міста.

До набору входитиме:

5 пачок спагетті,

1 пачка вівсяних пластівців,

1 пляшка олії.

Для отримання набору необхідно мати при собі ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ (не ксерокопії!!!) усіх зареєстрованих у приміщенні осіб, у тому числі й дітей.

Допомога буде видаватися в спортивній залі Путивльського ліцею № 2 з 9-00 до 14-00 в робочі дні тижня.

27-29 березня допомогу зможуть отримати мешканці непарної нумерації будинків проспекту Іоанна Путивльського.

Ще раз наголошуємо: допомога буде надаватися ВИКЛЮЧНО мешканцям зазначених будинків вулиць. Слідкуйте за оголошеннями.

Прохання до жителів інших вулиць - не створювати черги. Наборів надійшло достатньо. Заздалегідь графік надати немає можливості, оскільки кількість отримувачів значно збільшено.

Будемо вдячні за порозуміння.