ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Дата: 27.03.2023 08:51

У місті Львові Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини було проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс сценічних і карнавальних паперових костюмів «Стильний папір. Квіти України».

У фестивалі-конкурсі взяли участь 335 творчих робіт у номінаціях «Сценічний костюм» та «Карнавальний костюм» з 19 областей України. Подані на конкурс сценічні та карнавальні костюми були яскраві, різнобарвні, різні за стилями та техніками виконання. Журі відзначило дуже високий рівень представлених на конкурс робіт і доволі високу активність участі конкурсантів.

Вихованка Путивльського центру позашкільної роботи Бритікова Альона також взяла участь у конкурсі. Її робота зайняла І місце.

Вітаємо Альону з перемогою, зичимо успіхів і творчого натхнення для подальших перемог.