СМІЄМОСЬ, ОТЖЕ, НЕ ЗДАЄМОСЬ

Дата: 27.03.2023 08:30

24 березня в Путивлі для військових та жителів громади виступили відомі актори Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка: Михайло Кукуюк - актор кіно та дубляжу, музикант, композитор, телеведучий, лідер музичного гурту «Кука та банда», Катерина Артеменко - актриса та співачка із гурту «Діти Франка», Тетяна Кришталь - актриса, тренер з техніки мовлення у Вищій школі на 1+1.

Артисти виконали народні та популярні патріотичні пісні, а також кілька авторських композицій.

Сформоване творче тріо вразило та повеселило глядачів, більшість із яких військові. Вхід був вільним для всіх охочих.

Наприкінці артистів привітали та подякували за візит Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК та командир військової частини А4026 полковник Юрій МАКСИМІВ.