КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ В ДІАЛОЗІ З АГРАРІЯМИ

Дата: 23.03.2023 15:03

У Путивльській громаді голова Конотопської РДА – керівник РВА Тетяна СИЗОН, Путивльській міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК разом із представниками сил захисту Конотопського району провели зустріч з представниками аграрного бізнесу та старостами прикордонних округів.

Обговорювалися нагальні питання організації весняно-польових робіт. Учасники зібрання констатували, що за час дії воєнного стану між захисниками та аграріями налагоджена плідна співпраця, відпрацьовані дієві механізми взаємодії.

Головним питанням від аграріїв залишається бронювання працівників сільськогосподарської галузі. Після обговорення можливих варіантів вирішення даної проблеми, керівниця району запевнила присутніх в тому, що докладе максимум зусиль для врегулювання цього нагального питання.

Сподіваємося на позитивні рішення. Віримо в перемогу.