ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦЕМ-ЛОГОПЕДОМ

Дата: 20.03.2023 14:43

17 березня фахівець-консультант Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Ольга СМІЛИК успішно завершила проходження курсів підвищення кваліфікації, які тривали з 6 лютого по 17 березня 2023 року. Про що отримала свідоцтво серія ПК №02139771 24759-23. Обсяг прослуханих курсів склав 156 годин, 5,2 кредита ЕСТS. Проблема, за якою навчалася: «Сучасні технології подолання мовленнєвих порушень в умовах ІРЦ».

На курсах отримала знання концептуальних засад реформування галузі освіти України, рівного доступу до якісної освіти усіх здобувачів; знання основних підходів до організації корекційного процесу; уміння визначати  та враховувати в освітньому процесі вікові та індивідуальні особливості дітей; уміння застосовувати знання про хмарні технології, електронні освітні ресурси, тощо.

Матеріали лекцій змістовні та стануть у нагоді під час консультування батьків та педагогів.