РУБРИКА «ПОЕЗІЯ»

Дата: 21.03.2023 14:10

21 березня - Всесвітній день поезії. Це свято відзначається з 1999 року. Поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку та передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів. Заохочення поетичної творчості, її поширення та перекладу - це один із чинників сприяння культурному різноманіттю, життєво важливе джерело натхнення, відроджуване живою єдністю поета в багатогранних проявах його творчості. Саме тому, наша юна талановита поетеса Вікторія Новікова презентує для Вас свою нову поезію, яка присвячена поняттям кохання, відносин між людьми, розлуки, зради, прощення та яка, увійшла до Альманаху «Для тебе».