ВИКРАДЕНО В УКРАЇНИ

Дата: 20.03.2023 13:49

20 березня народився Микола Васильович  Гоголь  –  один із найбільш знаних українців у світі, якого, одначе, більшість шанувальників літератури за межами України вважають росіянином.

Cвоїм походженням, природою художнього генія, долею, всім людським єством Микола Гоголь кровно пов’язаний з Україною. Він відкрив її світові і до цих пір успішно це робить. Можна сказати, що існує особливий світ – Гоголева Україна.  Це земля багатої природи, могутніх і великих річок, морів, гір, дивовижних степів. Це насамперед велике й славне минуле народу,  що викликає сповнений гордощів і захоплення спогад, втілений у ліричному пафосі й гумористично-комічному зображенні українського життя та побуту. Нам всім варто відкрити для себе Миколу Гоголя  –  великого сина України, співця козацького духу. А зможемо зробити це,  ознайомившись з літературою, представленою в одному з розділів  книжкової виставки «Відомі Українці». Тут зібрані видання , які розповідають про життя й  творчість українського письменника та його творчі доробки.