ЯКЕ ВЕЛИКЕ ЩАСТЯ — ПРОСТО ЖИТИ

Дата: 20.03.2023 09:42

У день весняного рівнодення світ відзначає Міжнародний день щастя, який було проголошено в 2012 році  резолюцією Генеральної  Асамблеї ООН. Щастя для більшості людей  є дуже відносним поняттям, і у кожного воно своє: в усмішці дитини, у своєму здоров’ї, здоров’ї близької людини, в матеріальному достатку… Але всі люди точно однакові в тому, що прагнуть бути щасливими!

У складний і тривожний період української історії  нам слід пам’ятати, що світ і його цінності існують незалежно від агресора, що люди народжуються для щастя, що головне в житті – чисті помисли, чесні дії і щирі почуття. В наш нелегкий час  вкрай важливо знаходити, хоч маленькі приводи для щастя. Як бути щасливим розповідає  книжкової виставки «Щастя – це просто…». Тут зібрані унікальні книги, що стали справжнім відкриттям для тих, хто вже давно шукає гармонію, радість і задоволення від кожного прожитого дня та«щаслива» художня література на всі смаки. Якщо ви готові змінювати своє життя на краще, то вам обов’язково потрібно прочитати ці історії, бо ми вважаємо, що читання – це різновид щастя. Щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим, отримувати від життя лише позитивні емоції, радіти навіть дрібницям, насолоджуватися кожним прожитим днем, а головне – нам всім мирного неба.