СЬОГОДНІ В БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ УЧНІВ ЛІЦЕЮ № 1 З ІНСПЕКТОРОМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ФЕДЧЕНКОМ АНДРІЄМ ВОЛОДИМИРОВИЧЕМ

Дата: 16.03.2023 11:04

Основним завданням зустрічі  було знайомство з правилами безпеки під час повітряної тривоги, про вибухонебезпечні речовини та оволодіння навичками самозбереження.

Андрій Володимирович  нагадав усім присутнім основні правила безпечної поведінки вдома, у громадських місцях та на подвір’ї. Основну увагу звернув на небезпеку, яку несуть у собі вибухонебезпечні предмети й що робити при їх виявленні.

Учні переглянули відеопрезентацію та отримали книгу-пригоду «Вартові безпеки».  З її поміччю дізнаються, що робити, коли вимикають світло, якщо бачать вогонь, відчувають запах газу або диму – звертатися до 101.  Після таких розмов діти знатимуть, що робити, якщо ці ситуації трапляться.  Отримані знання допоможуть вийти зі стану безпорадності та вразливості під час ситуацій воєнного характеру.