ЯКІСНЕ НАСІННЯ — ДОБРИЙ УРОЖАЙ

Дата: 10.03.2023 14:52

Сьогодні  в бібліотеці відбулося чергове засідання  клубу  «Органічне землеробство» . Досвідчені дачники знають, що готувати насіння до посіву потрібно заздалегідь. Адже  в  січні перші культури   висівають  на розсаду, а навесні,  проводяться посіви на ділянці.

Сьогоднішній вибір насіннєвого матеріалу поставить у безвихідь навіть бувалого городника. Розібратися в насіннєвій різноманітності спробували члени клубу, зібравшись на насіннєвий мікс «Добре насіння — запорука гарного врожаю». А допоміг розібратися в цьому питанні агроном-аматор  Володимир Григорович Колесник. Впродовж  заходу присутні активно обмінялися насінням із насіннєвого кошика,  який самі ж і  створили. А також поділилися досвідом  підготовки насіння до посіву. Наприкінці заходу всі присутні були ознайомлені з літературою по даній тематиці.