ЩОРОКУ, У ДРУГУ СУБОТУ БЕРЕЗНЯ, В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА

Дата: 11.03.2023 08:24

Сучасні землевпорядники є фахівцями в галузі державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, територіального планування, геоінформатики, які мають вміти якісно та на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проєктні рішення, розробляти документацію із землеустрою.

Саме від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля та в якому стані вона буде передана нащадкам.

Побажаємо ж землевпорядникам успіхів у почесній і відповідальній справі, невичерпної енергії та наснаги, нових професійних здобутків у подальшій праці.

Зичимо добра й достатку вам та вашим родинам, нехай у ваших оселях панують мир і спокій, у справах - мудрість і натхнення, а в серцях – любов до рідної землі.