СЬОГОДНІ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА Й ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 19.03.2023 11:57

Щиро вітаю з професійним святом працівників комунальних підприємств громади та підприємців, які надають побутові послуги жителям.

Ваша щоденна праця надзвичайно важлива та суспільно необхідна. Завдяки людям, що працюють у сфері ЖКГ, жителі громади отримують необхідні комунальні послуги.

З самого початку війни комунальники забезпечували безперебійну роботу підприємств і оперативну ліквідацію аварійних ситуацій, демонструючи професіоналізм і самовідданість.

Усім причетним до роботи галузі ЖКГ зичу найшвидшого миру, як і всім українцям. Бажаю міцного здоров’я, злагоди в сім’ях, добробуту і благополуччя в усьому. Нехай усвідомлення важливості своєї праці, відповідальність і фаховість допомагають успішно долати труднощі.

Разом до перемоги!

Слава Україні!