ВИКРАДЕНО В УКРАЇНИ

Дата: 08.03.2023 15:17

За свою історію, що перевищує 1500 років, кожної епохи Україна народжувала безліч талановитих митців та героїв, але багато з них в радянські часи представлялись загалу як російські.

Між нами прірва. Саме ці слова все частіше виринають у свідомості українців щоразу після новин з фронту чи міста, яке знову зазнає ворожих обстрілів. Однак росіяни намагаються не лише фізично знищити нашу націю, але й привласнити українську культуру та діячів мистецтва. Микола Гоголь, Ільф та Петров, Казимир Малевич — чи не найменший перелік українських митців, яких Росія привласнила без жодних докорів сумління. Та все-таки правда завжди виринає зі столітньої брехні, і настає час, щоб дізнатися  прості істини. В рамках «українізації» постатей відомих співвітчизників в нашій бібліотеці продовжує експонуватися книжкова виставка «Відомі українці», де представлена найновіша література про видатних українських особистостей.