ГЛАУКОМА – ЦЕ ВАРТО ЗНАТИ КОЖНОМУ

Дата: 06.03.2023 15:16

6 березня  у всьому світі відзначається  Всесвітній день боротьби з глаукомою. Цей день започаткований  з 2008 року за ініціативою Всесвітньої  асоціації товариств глаукоми - WGA і Всесвітньої асоціації пацієнтів з глаукомою - WGPA. Глаукома — захворювання очей, що характеризується  підвищенням  внутрішньоочного тиску. Сучасна медицина вкрай розвинута та перспективна, але навіть зараз  залишаються хвороби, які є перешкодою для всього людства. Глаукома – одна з них. Саме вона займає перше місце серед усіх патологій, які ведуть до повної втрати зору.  Потрібно звертати  увагу на важливість регулярної перевірки зору.

Тематичні видання із фондів бібліотеки   нагадають про корисне  харчування  для збереження зору, про застосування народної медицини від путивльського травника Івана Сергійовича Любарця, про будову ока і зір. То ж чекаємо на вас у нашій книгозбірні і будьте здорові! Пам’ятайте про ваш зір не лише 6 березня