ЧЛЕНИ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ РОЗГЛЯНУЛИ ТРИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

Дата: 10.03.2023 10:19

Зокрема, надали два дозволи:

на зміну реєстрації місця проживання дітей у підопічній родині;

на дарування нерухомого майна.

Крім того, розглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, що зазначена комісія при виконавчому комітеті Путивльської міської ради працює задля результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради на даний час намагається вирішити важливу проблему - підшукати патронатних вихователів. Коли батьки в силу складних життєвих обставин не в змозі опікуватися своїми дітьми, їх на певний час беруть на виховання професійні патронатні сім’ї.

Адже в центрах соціально-психологячної реабілітації дітей наразі перебувають четверо малолітніх путивлян, які мають бути соціалізовані, тобто зігріті родинним теплом.

Про більш детальну інформацію стосовно сімейного патронату можна дізнатися в Службі у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради за адресою вул.Героїв Путивльщини, 84,

+380676957145

Також інформацію можна отримати в Центрі надання соціальних послуг Путивльської міської ради за адресою просп.Іоанна Путивльського, 93.