У НАШ НЕЛЕГКИЙ ЧАС ДОБРЕ, ЩО ПОРУЧ Є ЛЮДИ, ЯКІ ЗДАТНІ СПРИЙМАТИ ЧУЖІ ПРОБЛЕМИ, ЯК СВОЇ

Дата: 07.03.2023 16:53

Уже не вперше Путивльська громада отримує допомогу, яку забезпечує потужна волонтерська команда, яких ще називають мобільною резервною армією України: Петро ШОТ, Dave BRYENTON, Ярослав ПАВЛИК, Олег РОЗКВІТОВСЬКИЙ.

Цими днями діти громади отримали печиво, шарфи, шапки, рукавиці, ковдри. Теплі речі та засоби реабілітації отримав «Центр надання соціальних послуг».

«Щиро вдячний Міністерству закордонних справ Республіки Тайвань, United Ukrainian American Relief Committee, Inc. (ЗУАДК), голові ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»» Ганні Гопко, гуманітарній організації «Польський центр міжнародної допомоги», ГО «Лісові ініціативи і суспільство (ForestCom)»», - зазначає голова громади Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість  та надію на краще життя. Поки  такі люди живуть і працюють, то буде жити  й наша нація українців.

Разом ми сильні.

Слава Україні!