Сумська область, Конотопський район

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ В ПУТИВЛІ

Дата: 06.03.2023 10:12
Кількість переглядів: 465

У спортивній залі Путивльського педагогічного коледжу ім. С.В.Руднєва відбулися змагання за кубок міського голови з волейболу.

У заході взяли участь команди: «Ветеран», 2 школа, «Олімп» (коледж СНАУ), «У Березня», «Юр’єве», педагогічний коледж.

Після відбіркового туру в групах, у півфіналах зустрілися команди «Ветеран» - «Педагогічний коледж» (2:0) та «Олімп» - «У Березня» (0:2).

За результатами змагань третє місце виборола команда педагогічного коледжу, яка переграла з рахунком 2:1 команду «Олімп». А переможцем турніру стала команда «У Березня», яка впевнено переграла «Ветеранів» з рахунком 2:0 та стала володарем кубку.

Кращим гравцем змагань визнано Віталія ГОЛИБІНА з команди «Ветеран».

Призери та переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами від міського голови.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису