ІНФОРМУЄМО

Дата: 06.03.2023 08:11

Міністерством оборони України спільно з ТОВ «Елекс» та ТОВ «Разом Софтвер» було розроблено мобільний додаток «Джура».

«Джура» розроблено на противагу російським аналогам ДМБ-таймерів з метою убезпечити особисті дані українських військовослужбовців від можливого зловживання з боку ворога.

Крім відстеження часу, проведеного на військовій службі, застосунок містить інші корисні функції, такі як доступ до довідкової інформації, календар свят і визначних подій, перегляд новин, ведення нотаток, внутрішній чат, доступ до бази «Миротворець», прослуховування радіо.

Можливості порталу дозволяють забезпечувати оперативний обмін спеціальною інформацією з користувачами через повідомлення. Портал слугує засобом підвищення рівня інформаційної безпеки, кібербезпеки та комунікації з особовим складом ЗСУ, аналітики та моніторингу.

Відеорекомендації та опис додатку:

Застосунок розповсюджується безкоштовно через авторизовані магазини мобільних застосунків Google Play Market та App Store.