ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ ЗДІЙСНЮЄ НАБІР НА НАВЧАННЯ

Дата: 07.03.2023 09:59

Повідомляємо, що буде проводитись набір на навчання до Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія». Курсанти військового ВНЗ навчаються на бюджетній основі та знаходяться на державному забезпеченні.

З 2019 року Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» здійснює набір дівчат на навчання у виші за всіма спеціальностями та спеціалізаціями відповідно до переліку, який вказано на офіційному сайті: ivms.mil.gov.ua.

Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» знаходиться за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Градоначальницька,20, навчальний корпус No 5. Контактний телефон: 093 430 57 36.

Більш детальна інформація про Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» на офіційному сайті

військового ВНЗ - ivms.mil.gov.ua та офіційній сторінці facebook.com/onma.navy.

Контактна особа – капітан 3 рангу Елліна ВОЙНОВА, телефон: 093 013 50 15.