ВИДАТНИЙ ПЕДАГОГ ХIХ СТОЛІТТЯ

Дата: 03.03.2023 16:53

3 березня виповнюється 200 років від дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського, найавторитетнішого  педагога  ХІХ ст., основоположника  наукової педагогіки й народної школи, автора  праць з теорії та історії педагогіки, який першим поставив виховання на наукове підґрунтя, поєднавши педагогіку з психологією та іншими науками про людину, створив підручники для початкового навчання «Рідне слово» та «Дитячий світ», розробив програму педагогічної освіти, проєкт учительської семінарії, розвинувши та вдосконаливши методику початкового навчання, високо підніс суспільне значення вчительської праці.

Яскравим був життєвий шлях  К. Ушинського. По собі він залишив творчу спадщину, що переживе віки. На ідеях «учителя учителів» ґрунтується сучасна  українська педагогіка. Більше дізнатися про славетного українця допоможуть  тематичні видання із фондів бібліотеки. Бібліотека чекає на вас!