НАЙКРАЩИЙ ДАРУНОК - КНИГА

Дата: 02.03.2023 11:39

Цього разу це всеукраїнський  літературно-мистецький  альманах «Українська хвиля». Він познайомить вас із відомими літераторами, членами Національної спілки письменників України та їхніми різножанровими творами ( поезією, прозою, сатирою та гумором), а також із творчістю талановитих аматорів. Упорядником альманаху є голова літературно – мистецького об’єднання «Українська хвиля»  член Національної спілки письменників України Петро Товстуха.

До книги увійшли  твори, які передають і глибоке натхнення, і високу громадянську позицію, і глибину почуттів. У них органічно поєднуються роздуми про непросту місію героїчного українського народу, вболівання за його долю, віра  в добро, справедливість і Перемогу. Наша воля й незалежність здобуваються дорогою ціною. Низький уклін кращим синам і донькам України, які віддають своє життя на вівтар перемоги і збереження нашої державності. Тож завітайте до бібліотеки та ознайомтеся з подарованим виданням.