НА ЧЕСТЬ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Дата: 28.02.2023 16:31

Сьогоднішні заняття україномовного клубу були присвячені славетній поетесі Лесі Українці, на честь 152-річчя з дня  її  народження.

Педагог-волонтер Олександра Миколаївна Богданова розповіла присутнім біографію поетеси-патріотки, акцентуючи увагу на цікавих історичних подіях. А потім усі учасники занять  зацікавлено (за ролями), колективно прочитали драматичний твір Лесі Українки «Бояриня».

Події драми відбуваються в другій половині 17 сторіччя, одразу після Переяславської ради. Поетеса майстерно відображає національну ідею, волелюбний дух українського народу.

Слід зазначити, що за радянських часів цей твір був заборонений до друку, бо яскраво демонстрував стремління українців до волі та жорстокість московитів. «Бояриня» особливо актуально звучить  сьогодні в період російської агресії.

Заняття відбулися в атмосфері патріотичного підйому.

Дякуємо нашому педагогу Олександрі Миколаївні.