A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

МІСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ'ЯТІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА «МИ ЧУЄМО ТЕБЕ, КОБЗАРЮ, КРІЗЬ СТОЛІТТЯ!»

Дата: 01.03.2023 13:23
Кількість переглядів: 554

На базі КЗ «Путивльський будинок культури» пройшов дистанційний конкурс читців, присвячений пам`яті Т.Г Шевченка.

У конкурсі взяли участь понад 70 учасників (учні ліцеїв, студентська молодь та аматори сільських клубних закладів культури Путивльщини).

Хто з них краще відчував поетичне слова Кобзаря, зміг донести володіння проникливою шевченківською поезією до слухачів, вирішувало компетентне журі у складі:

Голова журі – начальник відділу культу, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради, заслужений працівник культури України Світлана Миколаївна Давидова.

Члени журі:

- т.в.о директора КЗ «Путивльський будинок культури» Ірина Леонідівна Сахарова;

- художній керівник КЗ «Путивльський будинок культури» Жанна Григорівна Горбовцова;

- учасниця народного аматорського театру КЗ «Путивльський будинок культури» Лідія Анатоліївна Далматова.

У номінації перша категорія учасники віком від 9 до 12 років перемогу здобули:

Диплом І ступеня:

- Анастасія Ігуменова, Путивльський ліцей № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради;

-Роман Болотов, Путивльський ліцей № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради.

Диплом ІІ ступеня:

- Даниіл Бобров, Руднєвський НВК;

- Анна Капіна, Путивльський ліцей № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради.

Диплом ІІІ ступеня:

- Ірина Дерунова , філія КЗ «Путивльський будинок культури» В`язенський СБК;

- Гліб Осадчий, Путивльський ліцей № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради;

- Данило Пантелєєв, Путивльський ліцей № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради;

- Даниіл Панченко, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Скуносівський СК.

У номінації – друга категорія учасники віком від 13 до 17 років:

Диплом І ступеня:

- Анна Безверха, Путивльський педагогічний коледж;

- Єлизавета Приходько, Путивльський ліцей № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради;

- Ангеліна Тертична, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Бобинський СБК.

Диплом ІІ ступеня:

- Анна Харченко, ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей»;

- Давид Лапіга, ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей»;

- Костянтин Романчук, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Бобинський СБК.

Диплом ІІІ ступеня:

- Дар`я Желткова, Путивльський ліцей № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради;

- Ольга Мартиненко, В'язенська гімназія;

- Поліна Дзекунова, Путивльський ліцей № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради.

У номінації – ІІІ категорія учасники віком від 18 і старше:

Диплом І ступеня:

– Владислав Суров, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Волокитинський СБК;

- Надія Глобенко, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Сафонівський ЦД

Диплом ІІ ступеня:

– Світлана Руденко, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Зінівський СБК;

- Людмила Лелюшкіна, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Скуносівський СК.

Диплом ІІІ ступеня:

– Ірина Журавська, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Волокитинський СБК;

- Євген Сухих, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Руднєвський СБК.

У номінації – «Оспівана поезія»:

Диплом «ГРАН –ПРІ» :

- Тетяна Жидкова, філія КЗ «Путивльський будинок культури» В`язенський СБК.

Диплом І ступеня:

– вокальний дует, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Зінівський СБК.

Диплом ІІ ступеня:

– Софія Федорова, Путивльський ліцей № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради;

- Олександра Шаповалова, філія КЗ «Путивльський будинок культури» Яцинський СБК;

- Альона Бритікова, Путивльський коледж СНАУ.

Диплом ІІІ ступеня:

– Катерина Стрельбицька, Путивльський ліцей № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради;

- Народний аматорський вокальний ансамбль «Журавонька» філія КЗ «Путивльський будинок культури» Скуносівський СК, керівник – Дюхіна Н.

У номінації – V категорія «Авторський твір»:

Диплом І ступеня:

– Богдан Старцев, Путивльський ліцей № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради;

- Вікторія Новікова, Путивльський ліцей № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради.

- Диплом І ступеня (доросла категорія):

- Олена Панченко, Зінівська гімназія.

Диплом ІІ ступеня:

– Вікторія Гончарова, Путивльський ліцей № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради;

- Микита Яковцов, Путивльський ліцей № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради.

Усі учасники конкурсу отримають дипломи та пам’ятні подарунки.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь