У ПУТИВЛІ ВІДБУВСЯ МІЖРАЙОННИЙ ТУРНІР З КАРАТЕ

Дата: 01.03.2023 11:55

Благодійний турнір з карате з символічною назвою “До перемоги”, присвячений річниці українського спротиву, відбувся в Путивлі.

Участь у змаганнях взяли близько ста спортсменів від чотирьох до тридцяти семи років з Глухова, Кролевця, Путивля, Сум, Сумського, Чернігівського, Шосткинського районів.

Учасники турніру розіграли 44 комплекти медалей.

Перше місце в підсумку посіли каратисти клубу “Додзьо”. Другими фінішували спортсмени клубу “Вадо Кай”. “Прогрес” завершив турнір на третьому місці”.

ЦІКАВІ МОМЕНТИ:

ПРИВІТАННЯ Горуни - спортсменів привітав олімпієць, Світова зірка карате з України Станіслав Горуна. Звичайно, це був радісний момент з оплесками й скандуванням.

Усім приємна увага зірок, навіть на хвилину .

Від усіх Стасу голосне триразове: «УРРАААА!»

СУДДІВСЬКМЙ СЕМІНАР - перед змаганнями було проведено повноцінний семінар з теорією і практичною частиною. Дякуємо за науку Павлу Дубинину.

ФЛЕШ-МОБ "СТЕФАНІЯ" - усі разом, спортсмени й батьки співали улюблену пісню разом під час відкриття змагань.

СОЛОДОЩІ - дуже смачні подарунками всіх учасників пригощала пиріжками Путивльська міська рада.

ПАТРІОТИЧНІ яскраві медалі й сертифікати з патріотичною символікою від організаторів.

СУВЕНІРИ - пам'ятні брелоки на ключі в стилі турніру всім учасникам.

БАТЬКИ СПОРТСМЕНИ - 2 матусі змагалися на татамі поряд зі своїми дітьми (у кожної на татамі син та донька).

ТЕПЕР В БАЗІ - турнір проведено в офіційному форматі на онлайнбазі міжнародної системи UVENTEX , що надає великі перспективи для розвитку КАРАТЕ на півночі Сумщини й допомагає розвитку карате в цілому.

Змагання організовано загальними силами Центру ДОДЗЬО й Путивльської міської ради.

Ми вдячні за розуміння й постійну підтримку почесному громадянину Путивльщини Валерію Волкову і Путивльському міському голові Костянтину Гаврильчуку.

Також у програмі заходів планувалося, але перенесено у зв'язку з траурними заходами в Путивлі, ВІДКРИТТЯ ПАМЯТНИКА "РІК БОРОТЬБИ UKRAINE FOR EUROPE" (Україна за Європу)

Про це буде інформація пізніше.

Пишаємося нашими вихованцями та поважаємо їх батьків.

Шана відважним сім'ям самураїв ДОДЗЬО.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість змагатися під українським небом.

Бажаємо всім швидше перемоги.