ВЕЛИКА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ГРОМАДІ ВІД ООН

Дата: 28.02.2023 16:28

У січні - лютому Путивльська громада отримала 200 тонн продуктів у якості гуманітарної допомоги жителям: борошно, олія, макарони й вівсяні пластівці.

Приймали такий великий вантаж протягом десяти днів силами працівників освіти, соцзахисту, відділів ЖКГ, культури, апарату виконавчого комітету, комунальних підприємств, педколеджу, професійного та мистецького ліцеїв.

Працювали сумлінно, часто в позаробочий час та у вихідні.

Усім велика подяка.

Попереду - формування продуктових наборів та їх видача.

Почнемо із забезпечення жителів сіл. Наразі шукаємо великовантажний транспорт і знов-таки формуємо бригади вантажників.

До набору продуктів, розрахованого на одне домогосподарство в селі, увійдуть

борошно - 50 кг,

олія - 2 л,

макарони - 4 кг,

пластівці - 2 кг.

Слід розуміти, що ті сім'ї з дітьми, які аналогічну допомогу нещодавно отримали, до переліку не входять.

Пізніше почнемо видачу продуктів пільговим категоріям громадян у місті.

Для довідки: Всесвітня продовольча програма – одна з найбільших гуманітарних агенцій ООН, що активно допомагає українцям з перших днів війни.

Продуктова допомога за цією програмою суттєво економить родинний бюджет жителів громади.

Дякуємо.