26 ЛЮТОГО ВИПОВНЮЄТЬСЯ 65 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА ЧЕРЕДНИЧЕНКА, УКРАЇНСЬКОГО ЖИВОПИСЦЯ, НАРОДНОГО ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ

Дата: 24.02.2023 15:12

Прагнення до творчості й талант художника проявилися в Олександра з дитинства, тому все своє життя він вирішив присвятити живопису.

Усвоїй творчості Олександр Миколайович органічно поєднує романтичне сприйняття реалій із властивим монументальному живопису філософсько-епічним розумінням дійсності. Шукаючи нові форми, методи, стилі, техніки, художник вивершив свою, оригінальну манеру виконання, яка вигідно вирізняє його серед інших майстрів пензля. Картини майстра набули великої популярності та отримали високу оцінку серед поціновувачів мистецтва. Крім духовної потреби в творчості, Олександр Миколайович намагається бути причетним до великої колективної аудиторії, тому активно займається громадською діяльністю. Стимул у творчості, натхнення на нові полотна, найщирішу підтримку художник отримує від дружини, доньки і сина. Живе в м. Суми.