РОЗПОЧИНАЄМО ДАЧНИЙ СЕЗОН

Дата: 22.02.2023 16:12

Сьогодні, після тривалої перерви, відновив свою роботу клуб «Органічне землеробство». В цей сонячний день на годину повідомлення «Посівний календар 2023 року»  зібралися  ті, хто має і любить свої присадибні ділянки і все, що на них росте. Захід пройшов у формі дискусії. Ведуча ознайомила присутніх з історією виникнення біодинамічного та місячного календарів та їх вплив  не тільки на вирощування рослин, а й застосування  у повсякденному житті.

Члени клубу отримали поради у застосуванні посівного календаря від фахівця — Володимира Григоровича Колесника, а також мали змогу переглянути відео про  детальний посівний календар на березень 2023 року. В кінці заходу обговорили організаційні питання роботи клубу, а також ознайомилися з планом проведення заходів на рік. Шановні, хто хоче більше дізнатися за допомогою книги чи просто приємного спілкування про таке корисне в наш час органічне землеробство, приєднуйтеся до нас!