ВОНИ ЗМІНИЛИ ІСТОРІЮ КРАЇНИ

Дата: 20.02.2023 13:25

Сьогодні вся Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні . Цього дня ми вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. Серед них і наш  земляк , сумчанин Олексій Братушка.

Цього року, під час повномасштабної війни, всі події проходять під гаслом "Небесна Сотня - перші герої російсько-української війни". Саме до цієї дати в нашій бібліотеці організована виставка-панорама «Україна - країна нескорених», на якій представлені документальні, художні видання, а також плакати з даної тематики. Схилимо у жалобі голови перед звитягою Героїв, котрі заради торжества справедливості, пожертвували собою, і хай пам’ять про них, безвинно убитих, згуртує нас живих, дасть нам силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі.