ПРОЩАННЯ З ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ

Дата: 25.02.2023 18:08

Сьогодні небайдужі путивляни створили живий коридор і гідно провели в останню путь Героя Віталія САХАРОВА.

Молодший сержант Віталій Миколайович Сахаров командував відділенням. Щоразу безстрашно йшов у бій, та після останнього бою на донецькому напрямку в результаті ворожого обстрілу отримав несумісні з життям поранення.

Слова жалю висловили заступник міського голови Володимир ВОРОНОВ і начальник 3 відділу Конотопського районного ТЦК та СП Юрій ЯЦИНА.

Емоційно про Героя говорив Віталій ПРОКОПЕНКО, командир групи, де безпосередньо воював Віталій: «Останні три місяці стояли пліч-о-пліч. Віталій був справжнім у вчинках, у відношенні до справи, у ставленні до побратимів. Я пишаюся тим, що поруч зі мною воював саме такий Герой, який загинув у бою, зі зброєю в руках, прикривши товариша собою».

Не стримуючи сліз, про Віталія згадав брат Олексій, який також захищає рідну Україну в лавах ЗСУ.

Дякуємо тобі, Герою!.. Пам’ять про тебе житиме вічно!