ВПО ЛУГАНЩИНИ

Дата: 24.02.2023 16:01

Сьогодні спеціалісти координаційного центру допомоги ВПО Луганщини Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в Сумській області привезли до нашого міста гуманітарну допомогу для переселенців з Луганської області.

Провели реєстрацію ВПО та видали продуктові набори й засоби гігієни.

Путивльська міська рада надала зручне приміщення для видачі гуманітарної допомоги.

Центри надання гуманітарної допомоги почали працювати з усіма переселенцями Луганщини. Відтепер ВПО будь-якої громади можуть звертатися для отримання гуманітарної допомоги до найближчого до нього штабу або можуть отримати адресну допомогу.

Для переселенців з Луганської області у 18 областях України працює 28 гуманітарних штабів.

За інформацією звертайтеся за телефонами: 0509069740, 0509069747.