РІК… ДЕНЬ, ЯКИЙ РОЗДІЛИВ НАШЕ ЖИТТЯ НА ДО І ПІСЛЯ

Дата: 24.02.2023 13:33

День, який триває рік.

Часто чуємо не «рік тому», а «ще до війни». Цього дня 2022 року країна-терорист росія розпочала повномасштабне вторгнення на всю територію нашої України.

Досі лунають сирени, перед очима страшні кадри зруйнованих міст і життів.

Розраховуючи на швидку перемогу «за три дні», війська загарбників наштовхнулися на потужний спротив українців, які завзято боронять свою землю, волю та незалежність попри те, що звичне життя руйнується на очах.

Кожен на своєму фронті самовіддано воює за свою країну як волонтер, журналіст, хакер, кухар, водій, митець тощо. Дякую нашим жителям, які допомагали й продовжують допомагати громаді, військовим, сусідам і просто тим, хто потребував підтримки.

Дякую захисникам і захисницям, які боронять Україну, відстоюючи та виборюючи незалежність і недоторканість.

Забули? Ніколи.

Пробачили? Нізащо.

Любити свій дім і своє життя? Навічно.

Ми переможемо!

Слава Україні!