ПРАЦЮЄМО НА ПІДТРИМКУ ТА РОЗВИТОК ГРОМАДИ

Дата: 23.02.2023 15:51

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів засідання чергової сесії Путивльської міської ради. Порядок денний налічував 52 питання, земельні попередньо вивчені профільною постійною комісією, інші детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії міської ради.

Розглянули планові питання. Також внесли зміни до програм, яких потребує час.

Народні обранці внесли зміни до бюджету Путивльської міської територіальної  громади на 2023 рік.

Зміна назв вулиць вимагає змін в установчих документах структурних підрозділів. Зазначені процедурні питання затверджено.

Виділено кошти з міського бюджету на виплату матеріальної допомоги жителям громади та сім’ї загиблого військовослужбовця.

На виконання  відповідних статей Закону України «Про судоустрій і статус суддів» затверджено список присяжних Путивльського районного суду Сумської області.

«Дякую всім за плідну роботу. У єдності сила», - підкреслив Костянтин Миколайович.