МАЄМО КРУТЕЗНУ НОВИНУ

Дата: 20.02.2023 15:56

Підведені підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Щиро вітаємо з перемогою юних науковців і їх наставників Путивльського ліцею № 1 ім. Р.Руднєва:

Приходько Єлизавету (відділення «Літературознавство, фольклористики та мистецтвознавство», секція «Фольклористики», 91, 3 бали) – І місце;

Панченко Ганну (відділення «Математика», секція «Фінанси, банківська справа та страхування», 94,4 бали) - І місце та ІІІ місце (відділення «Філософії та суспільствознавство», секція «Правознавство»,75,2 бали – наставник Стельмах Л.І.);

Ковальову Вероніку - наставник Счастливцева Н.І. (відділення «Мовознавство», секція «Українська мова», набрала 87,6 балів) – ІІ місце.

Цьогоріч розширено діапазон можливостей у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, окрім призових місць, учасники конкурсу будуть відзначені спеціальними нагородами.

Номінації допоможуть відзначити нові значущі та актуальні сторони досліджень юних науковців, а отже — буде можливість відкрити нові МАНівські імена, які зробили свій, індивідуальний, внесок у винахідницьку науку країни.

Бажаємо нових відкриттів і перемог.