НАША КРАЇНА ПЕРЕЖИВАЄ ЗАРАЗ НЕЛЕГКІ ЧАСИ, А ОСОБЛИВО ВАЖКО ДОВОДИТЬСЯ НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 17.02.2023 15:40

Працівники відділення соціальної допомоги вдома саме й працюють з людьми похилого віку та людьми з інвалідністю. Війна в Україні виснажує абсолютно всіх. Часті повітряні тривоги, перебої з електрикою, невпевненість у завтрашньому дні -увсе це впливає на психологічний стан людини. І тому працівники відділення, робота яких кожен день підтримувати оточуючих, часто й самі потребують підтримки.

Психологом установи для них проведений тренинг на тему "Розвиток навичок стресостійкості та зняття емоційного напруження в умовах воєнного стану".

Дуже важливо вчасно звертати увагу на свій психологічний стан, адже -це запорука нашого здоров'я та душевного спокою.