ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ГЕРБА УКРАЇНИ

Дата: 19.02.2023 08:05

19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України.

Вже багато століть герб єднає українців. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.

Ставши Державним Гербом сучасної незалежної України, тризуб символізує спадкоємність традицій і уособлює тисячолітній зв’язок поколінь – минувшини, сьогодення та майбутнього.

Сьогодні, в умовах повномасштабного російського вторгнення до України, Тризуб вважається одним із символів незламності, стійкості та боротьби українців за незалежність.

Історію не можна розглядати інакше, наші предки віками боронили Батьківщину, а Тризуб – це святиня, яка дійшла до нас від пращурів із глибини віків, ставши  уособленням  високого духу народу, його історичних прагнень, унікальності та своєрідним генетичним кодом нації.

Тож нехай це свято зміцнить усі прагнення українців до перемоги, миру та відродження.