СУМСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН ГОТОВИЙ ПРИЙНЯТИ ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК ВІД 18 ДО 60 РОКІВ, ЯКІ СТАНУТЬ НА ЗАХИСТ РІДНОЇ СУМЩИНИ

Дата: 17.02.2023 11:50

Відповідно до наказу №300/1/633 від 25.01.2023 року Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала Валерія ЗАЛУЖНОГО у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою оперативного реагування на загрози національній безпеці держави прийнято рішення про формування стрілецьких батальйонів у кожній області та містах Київ і Дніпро.

Стрілецький батальйон формується з патріотично налаштованих та вмотивованих громадян, які не мають обмежень за станом здоров’я до проходження військової служби з обліковими спеціальностями.

У лавах ЗСУ військовослужбовці зможуть захистити життя своїх дітей, рідних та близьких, зупинити ворога - не дати йому захопити рідну землю.

Детальна інформація у соціальній мережі «Facebook» за наступним посиланням: