16 ЛЮТОГО УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ЄДНАННЯ. ЦЕ НОВЕ ДЛЯ НАС СВЯТО

Дата: 16.02.2023 15:45

День єднання України оголошено днем, коли всі українці мають пригадати, що разом ми – сила, ми маємо бути сильними і стійкими; що наша країна – Україна, наша рідна Батьківщина, якою ми можемо пишатися і яку варто захищати.  Ми – українці – волелюбний народ!

У цей день українці шанують Державний прапор і демонструють всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру. Сьогодні в коло єднання «Україна єдина» згуртувалися працівники бібліотеки та її користувачі.  Заспівавши Державний Гімн України, разом долучилися до край потрібної і корисної справи – плетіння маскувальної сітки для наших захисників. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестаємо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на  нашу державу.

Сьогодні, у День єднання, ми довели, що ми – разом, ми – єдині, і в цьому наша сила! Разом до Перемоги!

Усіх зі святом, з Днем єднання України!