15 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2023 14:20

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни – однієї із трагічних сторінок історії нашого народу.Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя українців і залишила по собі невиліковні рани в  тисячах українських родин. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство, за примноження авторитету України як країни-миротворця, вони заслуговують на щиру подяку багатьох народів. Саме їм - воїнам-інтернаціоналістам сьогодні був присвячений історичний віраж «Солдат війни не обирає» , проведений в бібліотеці. Ми шануємо їх героїзм і звитягу, ми захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь   «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності. В ході заходу користувачі бібліотеки з великим щемом у серці перегорнули сторінки видань, які висвітлюють ці події.