ВИВЧАЛАСЯ МОВА, ЗВУЧАЛИ ВІРШІ…

Дата: 14.02.2023 15:58

Відбулося чергове засідання україномовного клубу. Цього разу, за тимчасової відсутності педагога-волонтера Богданової Олександри Миколаївни, заняття проводив  член Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України Анатолій Луговський.

Тема уроку була досить змістовною і насиченою. Клубівці розглядали основні  члени речення, вставні слова, поширене й непоширене звертання тощо. Працювали активно й зацікавлено. А на завершення занять Анатолій Васильович прочитав вірші із авторської книги  «Дорога додому», присвячені минулому й сучасності нашої країни.

Оскільки заняття  україномовного клубу відбулися  в день закоханих (День Святого Валентина), то прозвучали також вірші про кохання. Словом, сьогоднішнє засідання клубівці  провели з великим задоволенням і користю. Думаємо, що  не підвели нашого  шановного педагога-волонтера.