У ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЯХ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 33-ТЮ РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Дата: 15.02.2023 13:51

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, начальник ІІІ відділу Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрій ЯЦИНА разом з воїнами-афганцями вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Відзначення цієї дати засвідчує щирість та повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Єфіопії та інших країнах світу.

Ми висловлюємо глибоку шану воїнам-афганцям та ветеранам тогочасної неоголошеної війни за відвагу та честь і щиро поділяємо весь біль втрати з тими, хто в кривавому протистоянні втратив своїх рідних і близьких.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису